Ankara Redüktör Motor

İnternette web sitenizi ve işinizi büyütmenizde, sizlere yardımcı oluyoruz.

Ankara Redüktör Motor, kuruluşundan itibaren geçen süre içinde, temel vizyon olarak belirleyip deklare ettiği; hızlı, kaliteli , evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayanlayışını tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir.Ankara Redüktör Motor, uzman kadrosu ve ileri teknolojik ürünlere verdiği önemle dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek , halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Responsive Esnek Tasarım

1. Sayfa Seo Çalışması

Özel Tasarım

Yıllık Koruma Paketi

Müşteri İstekleri

3 farklı domain'e 3 farklı site kurulumu talep edildi. Sitelerin görselliği yani css'leri birbirinden farklı olması gerektiği, seo çalışmalarının her biri için farklı olması istendi. Modern ve yeni renklerle çalışılmasını, performans olarak kurumsal yapılarına uygun olunması talep edildi.

Sunulan Çözümler

3 domain içinde farklı tasarım stratejileri ile yaklaşıldı ve istenen 3 farklı seo çalışması gerçekleştirildi. Modern altyapı ve tasarımla ahenklendirilen web sitesi performs açısından da google pagespeed ve pingdom gibi sitelerden olumlu sonuçlar alındı.

 Müşteri Görüşü

Fatihce Design ile çalışmadan önce farklı firmalar ile de çalıştık. Fakat hem ilgi ve alaka açısından hemde arama motorlarındaki deneyimlerinden dolayı daha önce yaptığımız hatalarımızdan ders çıkarmış olduk. Özellikle Fatih Bey bizimle kendisi ilgilendiği için teşekkür ediyoruz

Seçilmiş Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele