Ostim Redüktör Tamir Bakım

İnternette web sitenizi ve işinizi büyütmenizde, sizlere yardımcı oluyoruz.

 Müşteri Görüşü

Firma kurucusu Fatih Bey ile geçmişten gelen bir dostluğumuz vardı. Kuracağım firmanın internet sitesini Fatih Bey ve ekibinin tasarlamısını istedim. Çünkü yaptığı işlerde geri dönüşlerin çok fazla olduğunu biliyordum ve öyle de oldu. Daha ilk 3 ayında sitenin maliyeti, site üstünden gelen talepler üzerine çıkarıldı. Web sitemiz sayesinde telefonlarımızdaki trafik arttı. Bizi bir müşteri olarak görmediğiniz için teşekkürler.

Ostim Redüktör firması geçmişten gelen 10 yıllık tecrübesi ile 2013 yılında Ahmet Lütfü OSMA tarafından Ankara’da kurulmuştur. İlk yıllarında redüktör ve elektrik motoru sektöründe faaliyet gösteren firma, ilerleyen yıllar da çeşitli sektörlere makine yedek parça, özel makineler, vinç tamburları, hayvan kesim tamburları, özel ölçülerde dişli imalatı ve özel ölçülerde redüktör imal ederek bugünkü yerini sağlamlaştırmıştır.

Responsive Esnek Tasarım

1. Sayfa Seo Çalışması

Özel Tasarım

Yıllık Koruma Paketi

Müşteri İstekleri

Logomuzun rengi olan kırmızının ağırlıklı olacağı, telefon ve tabletlerde esnek bir tasarıma sahip olacak bir web sitesi talep edildi. Firmanın yaptığı işlerde, özellikle redüktör tamiri konusunda arama motorlarında ön planda olacak bir seo çalışması istendi. Bayisi olunan firmaların ve ürünlerin tanıtımının ilgi çekeceği ve insanların bilgiye daha kolay ulaşabilmesi için katalogların yer alacağı bir tasarımın olması talep edildi.

Sunulan Çözümler

Kırmızı ve beyaz ağırlıkta bir tasarım üstünde yoğunlaşılan çalışma, responsive olarak şekillendirildi. Redüktör Tamiri ve Bakımı, Özel Tip Redüktör İmalatı ve Özel Tip Makina İmalatı konusunda özenle seo çalışması yapıldı. Redüktör, Motor ve Elektromanyetik Frenlerin resimleri ve içerikleri için insanların ilgisini çekebilecek bir pazarlama politikası ile tüm ürünlere ait katalogların siteye eklenmesi sağlandı.

Seçilmiş Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele