Social Media Marketing Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Aktif bir sosyal strateji pazarlaması özellikle hedef kitlenizibüyütmeye yardımcı olur. Bizler ise firmanızın sosyal ağlarındakitakipçilerinizi yazı ve medyalarla ilgilerini çekerek, onlara markanızı sevdiririz.

Web tasarım, programlama ve seo'nun yanı sıra sosyal medya ajansı olarak sosyal ağ uzmanlarımız ile önce hedef kitle ve marka analizinizi yaptıktan sonra; ilgi çekecek kampanyalar, içerikler ve medyalar paylaşarak nihai hedef ile firmanızı buluşturup, tüm yönleri ile markanızın ön plana çıkmasını sağlarız.

Bizler; markanız ve hedef kitleniz için özel tasarlanmış sosyal medya pazarlama(SMM) stratejileri geliştiririz. Bu stratejileri asıl amacı; firmanıza yeni müşteriler kazandırıp, ürün satışlarınızın ve karlılığınızın artışını sağlamaktır. Bunu sadece sosyal medya kanallarından değil, dilerseniz websiteniz üstünden blog açarak veya yeni nesil bloglarda size özel içerik yönetimi ile veya video paylaşımları ile yapabiliriz. İşlemlerin bitiminde de sizlere destek olmaya devam ederiz. Bu hizmetimiz ile markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile sosyal medya takipçilerinizi buluşturup, farkındalık artışı sağlayabiliriz. Sosyal medya pazarlamasının sonucu retweetlere, paylaşımlara, yorumlara, beğenilere ve izlenimlere yansıyacaktır. Sosyal medya pazarlama için kullanılabilicek olan Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi dünyanın en popüler sosyal ağları ile yapılacak paylaşımlar; hedef kitleyi markanıza teşvik edecektir.

Marka Ekranı

İnternet pazarlamasını kullanarak sosyal medya araçları ile işinizi büyütün. Müşterilerinizden markanız için gelen olumlu yada olumsuz her görüşü analize ve kayıt altına alın ve gelecek potansiyel müşterilerinizde bunların tekrar olmamasını sağlayın.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter ya da Pinterest üstünden yarışmalar düzenleyerek ve çok kısa bir zaman içinde marka görünürlüğünü artırırız. Uzmanlarımız sosyal ağ platformları üzerinde markanız için en uygun olan yarışma türlerinin hangisi olduğu ile ilgili sizlere yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden, mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile iletişim sağlayarak web sitenize de trafik kazandırır ve hedef kitlenizi etkileyerek ve markanız ile ilişkileri yapılandırarak mükemmel sonuçlar elde ederiz.

Ayarlar & Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerizi; rakip firmalarınızın ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek müthiş resimler ve görüntüler, fantastik grafikler ve çarpıcı profil tasarımları ile süsleyerek, size özel tasarımlar yapabiliriz. Diğer firmalardan ve markalardan farklı olmak herzaman kazandırır.

Markanız ve firmanız hakkında bilgi verin. Potansiyel müşterilerinizden dönüşler hemen başlayacaktır.

Profesyonel ekibimiz işini doğru şekilde ve analizlerle yaparak; markanızın sosyal ağlarda tanınmasını sağlıyor. Sosyal medya pazarlama kampanyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından doğru ellerde şekilleniyor. Sosyal ağlar ile kısa zamanda satış dönüşümü sağlıyoruz.

Seçkin Projelerimizden Bazıları

Tüm Projeleri İncele