Email Marketing

Mail Pazarlama Hizmetleri

Biz, müşterilerimize ait her sektörde özel ürün veya hizmet için mail pazarlama kampanyaları yapar; bunlarla ilgili haber ve indirimleri gönderir ayrıca raporlar ile gelen yeni müşterileri firmalara bildiririz.

Diğer pazarlama seçenekleri arasında, en sağlıklı hedef kitle ile iletişim kurma aracı olarak bilinen mail pazarlamadır. Çünkü e-posta gönderimleri en iyi geri dönüşü sağlar ve yatırımlarınıza güç katar. Mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşmak ve ürün & hizmetlerinizin en son fiyatlarını ve haberleri onlara sunmanız için sizlere yardımcı olabiliriz.

İnternet pazarında e-posta, özellikle ROI(Return on İnvestment) yani Yatırımın Geri Dönüşünde ve geleceğe yönelik kalıcı ve karlı iş kapılarının anahtarı gibidir. Ayrıca markanızın ve firmanızın bilinirliğini arttırıp, kurumsal yapıda olduğunuzu gösterir. Bu pazarlama aracının bir önemli özelliği de geri dönüşlerin hemen olmasıdır.

Uzmanlarımız en yeni teknoloji, araç , strateji ve uygulamalar ile sizlerin hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlar ve bunları size rapor olarak sunabilir. Sizlere sunacağımız imkanlar dahilinde; özel mail tasarımı yapabilir, özel stratejiler geliştirebilir ve destek konusunda yardımcı olabiliriz.

Türkiye'nin En İyi Mail Pazarlama Stratejileri

Ekibimiz; sektörünüze göre veritabanımızda bulunan mail portföyüne en iyi pazarlama ve strateji teknikleri ile hedef kitlenizin ihtiyaç duyduğu bilgileri sunmanızda yardımcı olur.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, hedef kitleniz ile iletişim sağlarken yapacağı, ayarlamalar ve özel mail tasarımının yanı sıra satış ve karlılığınızı arttırabilecek mail pazarlama kampanyalarını yönetmek için yardımcı olabilir.

Mail Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz hedef kitlenizin ilgisini çekecek şablonlar ile sizlere sunulacaktır. Profesyonel tasarım ekibimiz markanız ile potansiyel müştelerinizin ilişkilerini arttırmak ve kalıcı bir iletişim ağı kurmak için sizlere hizmet etmektedir.

Takip & Raporlama & Analizler

Uzman mail pazarlama ve analiz ekibimiz, maillerinizin kaç kişiye ulaştığını ve maillerinizde bulunan linklere tıklandığında kimlerin sitenize girdiğini ayrıntılı rapor olarak sizlere sunar. Sizlerden gelecek talep ile hangi bölgelerden girildiği, hangi ürünlerin veya hizmetin daha çok talep gördüğü hakkında da rapor sunma hizmetimiz mevcuttur.

Mail kampanyası oluşturabilmek, analiz & raporlardan faydalanmak ve size özel tasarımlar ile ürün ve hizmetlerinizi satmak için sizde ailemizdeki yerinizi alın.

Mail Pazarlama Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele

Mail pazarlama hizmetlerimizi seçerek internet satışlarınızı artırın. Ödüllü mail stratejisi, uygulama ve raporlama seçenekleri ile ekibimiz hizmetinizdedir.

30

Aktif Mail Kampanyası

99

Özel Mail Tasarımı

18

Mail Pazarlama Müşterisi

14

Takip & Raporlama Hizmeti

Göndereceğiniz Mail ve Firmanızla ilgili Bilgiler Verin

Fikrinizi ve işinizi birlikte büyütmenizde sizlere yardımcı olalım.

Kişiselleştirilmiş içerik ve size özel mail tasarımları ile ürünlerinizi satmanızda, indirimleri bildirmenizde ve hizmetinizi tanıtmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele