Reputation Managment Services

Kurumsal Kimlik Yönetimi

Kurumsal Kimlik Yönetimi sosyal ağlar ve web sitesinde görünürlüğünü artırmak ve marka değeri oluşturmak, bunun yanı sıra varol değerlerini korumak ve itibar kazandırmak için yapılan çalışmalardır.

Kurumsal Kimlik Yönetimi arama motorları üzerinde bir marka itibarı kazandırarak web sitesinde yani internette görünürlüğünüzü arttırmak ve tekil ziyaretçileri artırmak amaçlanmaktadır. Bunu etkileyen unsurlara; diğer sayfalarda oluşturulacak yazılar ve sayfaları arttırmak son kullanıcıyı teşvik için yardımcı olur. Kurumsal Kimlik Yönetimi; marka adınız veya anahtar kelime arama ya da her ikisi ile arama motorları içinde görünen olumlu marka ve anahtar kelimelere içerik odaklı arama sonuçları veya olumsuz olacabileceği içeriğini azaltmak için de kullanılabilir.

Biz Kurumsal Kimlik Yönetimini tüm sonuçları ile sunuyoruz. Sosyal ağ etkinlikleri, Websitenizin sayfa sırası(Page Rank), negatif içerik filtreleme ve/veya negatif içerik kaldırılması, hedef, sosyal medya kampanyaları gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

Sosyal ağlar ve google'da yani internet dünyasında bir markayı ön plana için her şeyin planlanarak(zaman ve yer) yapılmasına olanak ve imkan sağlar. Planlı çalışıldığı takdirde bunun meyvesini yiyebilir ve bunlarla akılda kalan yeni bir hedef kitle oluşturmuş olursunuz.

Effective Web Development Solutions

Bizler internette oluşturulacak yada pazarlanacak olan şirket, ürün veya hizmetle ilgili analizler yaparak; geri bildirimleri yakalar, sizlere pozitif ve negatif sonuçları rapor olacak sunarız. Bir marka için sadece olumlu sonuçların izlenmesi değil arama motorları sonuçlarında(SERPs) olumsuz olacak sonuçlarda sizin satışlarınız konusunda önemli bir etkiye sahiptir. Bu konuda olumsuz yorum ve değerlendirmeler büyük bir paya sahiptir. Ekibimizin sizin için oluşturacağı veritabanı ile gerekli bilgileri ve geri dönüşleri kolaylıkla bulabileceksiniz.

Marka Değerinizi Koruyoruz

Social Mentions
Monitoring

Negative Content Filtering

Negative Content Removal

Kurumsal Kimlik Yönetimi Projeleri

Tüm Projeleri İncele

Başarılı Kurumsal Kimlik Yönetimi; firmanızın yada ürününüzün şartlarını ve hedefleri derinlemesine bir analizdir. Bu hizmet her ihtiyaç grubunda yada hedefte ayrı ayrı kullanılabilir.

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Bize bugün ve biz marka bilincini oluşturmak yardımcı yetkinizi güçlendirmek ve web sitenizde yeni ziyaretçiler oluşturmak ve marka görünürlüğünüzü güçlendirmek ve arttırmak için bize ulaşın.