Parmaklarımız siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor.

Ekibimiz, geleceğe yönelik plan yapan firmalar için etkili içerik stratejileri geliştirir. Ayrıca internet için çok değerli olan arama motoru sıralamalarında kanıtlanmış bir artış sağlarız.

Biz; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile şeffaflık, sadakat, karşılıklı güven ve dürüstlük üzerine kurulmuş ilişkiler sağlayabilmek için çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz sürekli müşterilerimiz için sanal pazarda üstün sonuçlar elde etmek için çalışır. Firma olarak müşterilerimiz için ölçülebilir sonuçlar sunmak, arama motoru optimizasyonunda engin tecrübelerimiz ile yaratıcı fikirlerimizi birleştirirerek sizleri daha iyi konuma ulaştırmak için gayret gösteririz. Ayrıca sosyal medya platformlarını kullanarak markanızı daha ilgi çekici hale getirmek, varolan müşterileriniz ile olan ticaretinizini sürdürülebilir halde tutmak ve yeni müşteriler kazanmanızda yardımcı oluruz. Sizin kazanç sağlayamamanız bizim kaybımızdır.

Biz web tasarım ve dijital pazarlama çözümlerinde sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmak için burdayız. Sizlere gerekli olan çözüm ve deneyimler, dijital ortamların önemli alanlarında (arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama ve dijital pazarlama) mükemmel sonuçlar sunmak için yardımcı olur, satışlarınızda artış, web sitenize yeni müşteriler ve arama motorlarında üst sıralarda olma kazancı sağlarız. Yaptığımız web tasarım yada programlama sizlere satış ve kazanç olarak geri dönüşü olmazsa bizde kaybetmiş sayılırız.

10

yıllık deneyim

143

website analizi

89

mail pazarlama

196

google'da ilk sayfa

150

mutlu müşteri

199

google optimizasyonu

Fatih ÇETİNKAYA

Ceo - Şirket Kurucusu

Gürdal KAÇMAZ

PHP ve JS Developer

Pelin SÖNMEZ

Pazarlama Uzmanı

Ali UYANIK

C++ ve Aspx Developer

Barış Deniz BIÇKIN

Müşteri Yöneticisi

Levent ATAY

PHP Dev. ve Network Uzmanı

Hale UYSAL

Ofis ve Personel Yöneticisi

Candan İŞBİLEN

Yönetici Asistanı

150+ Adet Müşteri

199 Seo Çalışması

57 Web Sitesi

120+ Web Hosting

V  İ  Z  Y  O  N  U  M  U  Z

Işletmelerin dijital ortamlara bakış açısını biçimini değiştirmek, onlara bu ortamlardan kazanç sağlamak ve en saygın internet pazarlama ajansı olmak yegâne amacımızdır.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Biz müşterilerimizi büyük, orta ve küçük işletmeler olarak ölçeklendirmedik. Tek amacımız firmaları büyük işletmelere dönüştürmek oldu.

Kilometre Taşları

Bu günlere nasıl geldik? Açıkcası biz sadece müşterilerimizi düşündük. Gerisi kendiliğinden geldi.

2008

Nisan, 2008

Firmamız Ankara'nın Ostim semtinde kuruldu ve web tasarım sektöründe büyük adımlar atmayı hedefleyerek ilk adımını attı.

Haziran, 2008

Zorlu iş hayatından ve yorucu çalışmalarından ardından ilk çalışma arkadaşımız ile yolumuza devam ettik.

Aralık, 2008

8. ayımızda web tasarım sektörünün büyüyen firmaları arasında yer aldık ve daha iyi hizmet verebilmek için aramıza bir yeni yol arkadaşı daha kattık.

2009

Temmuz, 2009

Çok kısa bir süre olmasına rağmen işimize ve müşterilerimize verdiğimiz değer sayesinde pörtföyümüz 55 firmadan fazla oldu.

2010

Şubat, 2010

Webrazzi Türkiye ödüllerinde Yılın En Başarılı Firması ve En Hızlı Büyüyen Firma kategorilerinde ilk 3'de yerimizi aldık.

Haziran, 2010

Hiçbir zaman az ile yetinmedik. Her zaman daha iyi şeyler yapabileceğimizi ve daha iyi yerlerde olacağımızı biliyorduk. Hızla büyümeye devam ettik.

2011

Mart, 2011

Google Adwords, Google Analytics, Google Admobs ve Google Pay per Click (PPC) alanlarında hizmet vermeye başladık.

Aralık, 2011

Sizlerden gelen talep ve istekler doğrultusunda ASP ve C++ konusunda uzman bir arkadaşımız ile daha yolumuza birlikte devam etme kararı aldık.

2012

Şubat, 2012

Gelişen teknoloji ve e-ticaretin yanında durmak için son teknoloji e-ticaret portalları hazırlamaya başladık. Tüm kredi kartlarının geçerli olduğu, dilerseniz Paypal, Payu yada Stripe ile entegreli ticaret paketleri tasarladık.

2013

Ağustos, 2013

Gelişen web teknolojisi ve tasarım standartları gereği kendimizi geliştirdik ve responsive(esnek) tasarımlar yapmaya başladık.

Eylül, 2013

Mobil teknolojilerinin bu seviyeye geleceğini tahmin ediyorduk. Bu nedenle IOS ve ANDROID platformlarda uygulama yazıp, geliştirmeye başladık.

Ekim, 2013

Ofisimiz artık yeterli gelmediği için daha ferah ve ulaşımı daha kolay olan 1230/1 (Eski 42/A) Sokak'a taşınma kararı aldık.

2014

Mart, 2014

Altın Örümcek Web Ödüllerinde Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım kategorisinde finallerdeyiz.

Mayıs, 2014

Mobil platformlarda daha iyi yerlere gelebilmek için ekibimize bir arkadaş daha dahil ettik.

Aralık, 2014

Sanayi sektöründeki e-ticaret zayıflığından dolayı firmalara daha kolay ve hızlı bir e-ticaret aracı hazırlamak istedik ve Sanayi Marketim E-Ticaret Portalı projemizi başlattık.

2015

Ocak, 2015

Caps yani kapak platformlarının en önde gelen sitelerinden birinde parmağımız olsun istedik ve sizler için Bi Capstir Git Sosyal Kapak Platformunu oluşturduk. Günden güne büyütüyoruz.