Pay Per Click Management

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme yani Pay Per Click anlık bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfada yer almanız sonucunda websitenize daha çok trafik ve görüntüleme imkanı sağlar.

Oluşturacağımız stratejiler müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa durumunu karşılamak üzere tasarlanmaktadır. Ücretli Arama(Google, Yandex, Bing vb.) Reklamları, Video Reklamları, Görüntülü Reklamlar, PPC Remarketing ve Sosyal Ağlardaki(Facebook, Twitter, Google+ vb.) Ücretli Reklamlar gibi pazarlama araçlarında sizlere hizmet sağlıyoruz.

Bizler; müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşması için yardımcı olacak hizmetler veriyoruz. Müşterilerimizin belirlediği bütçelerde ve belirlediği zaman aralıklarında reklamlarını günlük bazda takibini gerçekleştirip, PPC ile gerçekleşecek geri dönüşlerin en iyi derecede olması için çaba sarfederiz.

Tıklama Başına Ödemeli Reklamları müşterilerimiz için anlaşılır bir şekilde gerçekleşen tüm faaliyetleri ayrıntılı bir şekilde sunma önceliğimizin yanı sıra tüm ihtimali olan kelimeleri ve negatif sözcükleri karmaşık yapıdan arındırılmış şekilde sizlere sunarız.

Ücretli Arama Reklamları

PPC arama reklamları yoluyla yükselen bir yatırım getiriniz olsun. Paranızı daha akılcı kullanın. Ekibimiz tarafından oluşturulan reklamlar; hedefe en yakın ve maliyet olarak en düşük seviyede satışlar sağlayacaktır.

PPC Remarketing

'Potansiyel müşterilerizi' deperli 'Sadık müşterilerinize' çevirin. Profesyonel ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ürününüz & markanız ile ilgili kararsız müşterilerinizin seçimlerine yardımcı olacaktır.

Sosyal Ağ Reklamları

Marka, ürün veya hizmetiniz hakkında farkındalık oluşturmak mı istiyorsunuz? Bizler; KPI(Key Performance Indicator) yani kritik performans göstergenizi ve hedeflerinizi karşılamak amacıyla sosyal reklam stratejileri geliştirerek bunları ön plana çıkarabiliriz.

Görüntülü Reklam Kampanyaları

Bizler; bireysel yada kurumsal görüntülü reklam pazarlama stratejileri sunarak, markanıza gözle görülür bir değer kazandırır ve hedef kitlenizden size geri dönüşler sağlayabiliriz. Dilerseniz direk dönüş stratejileri yada marka bilinçlendirme kampanyalarını yada ikisini aynı anda yönetebiliriz.

Video Reklamları

Uzman ekibimiz; internet sektöründe her türlü reklam alanında deneyim sahibi olup; video reklamları oluşturarak markanızın görünürlüğünü arttırıp, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaya yardımcı olmak için hazırdır.

Firmamız; Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da oluşturulan kampanyalar hakkında ödül alacak deneyime sahiptir.

Arama Reklamları Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele

420

PPC Yönetimi Projesi

213

Ücretli Arama Reklamı

17

Video Reklamı Projeleri

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Remarketing

315

Sosyal Ağ Reklamı

Bizi Siteniz yada Ürününüz ile İlgili Bilgilendirin

Fikrinizi ve işinizi birlikte büyütmenizde sizlere yardımcı olalım.

Bizimle bugün iletişime geçin ve yatırımlarınızın maksimum getirisi olsun.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele